Brány

Vyrábíme vjezdové brány, které jsou obvykle dodávány jako dvoukřídlé. Šířka křídel může být nesymetrická. Vyrobit lze také brány jednokřídlé. Rozměry bran vyrábíme podle přání zákazníka, při dodržení technologických požadavků na stabilitu a pevnost nosných sloupů a bran. Křídlové brány mohou být vybaveny elekropohonem s dálkovým ovládáním, které výrazně zvyšuje komfort používání brány. Jako výplň křídlových bran se používá dřevo. ocelové profily, plastová plotová síta nebo pletiva, nebo je možné využít ozdobné kované prvky. Podle druhu výplně se volí typ pohonu, a to buď pístové, pákové nebo podúrovňové, které nenaruší design brány, neboť je zasazen do terénu. brány mají povrchovou úpravu žárovým zinkem a následně nastříkány barvou RAL.

Křídlová brána

Posuvné brány vyrábíme buď jako nesené na kolečku s kolejnicí, která je ukotvena do betonového podkladu vjezdu, nebo samonosné vedené v "C" profilu. Samonosná brány se pohybuje 5 až 8 cm nad povrchem vjezdu a zaručuje tak správnou funkci i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. brána po plném otevření nezužuje šírku průjezdu.
Jako výplň samonosných bran se používá dřevo, ocelové profily, plastová plotová síta nebo pletiva, nebo je možné využít ozdobné kované prvky.

Posuvná brána

Realizované zakázky